Diensten

Diensten

zondag 8 december 2019 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Noortje Cornelissen Zaalleiding 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Benthe van Dijk Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Luisa Holthuizen Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bo van Helden Zaalleiding 
11:15 - 12:30  Jurre Baetsen Zaalleiding 
11:15 - 12:30  Tom Crousen Zaalleiding 
12:15 - 13:45  Maarten van Emmerik Zaalleiding 
12:15 - 13:45  Maurits-Jan Gielen Zaalleiding 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Charlotte van Bevervoorde Zaalleiding 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Anouk Bieshaar Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Joy Broman Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Joëlle Cox Zaalleiding 
zaterdag 14 december 2019 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lotte Bodegom Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Coco van Doesburg Zaalleiding 
14:15 - 15:30  Ouders/verzorgers van Juliet Pomstra Zaalleiding 
14:15 - 15:30  Ouders/verzorgers van Kaatje Schmitz Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Faye Broman Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Jip Deltrap Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Janouk Geraets Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Meike Hanekom Zaalleiding 
17:45 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sam Meisters Zaalleiding 
17:45 - 19:00  Ouders/verzorgers van Babet Baetsen Zaalleiding 
18:45 - 20:15  Ouders/verzorgers van Maartje Bongaerts Zaalleiding 
18:45 - 20:15  Ouders/verzorgers van Sophie Even Zaalleiding 
zondag 15 december 2019 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Niels Danvers Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Thijs Heemskerk Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Floris Hinskens Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Noah Langley Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Tijn Allers Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Nick ten Berge Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Finn Bloemen Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Daan Bodegom Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Carmen Mersel Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Femke Muermans Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sam Nijssen Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Quincy Pasaribu Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Anne-Fleur Gielen Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Santie Hanekom Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Femke Hunnekens Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Emma Joosten Zaalleiding 
zaterdag 21 december 2019 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Senna Beeren Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Cathelijne Cijffers Zaalleiding 
14:15 - 15:30  Ouders/verzorgers van Kate de Groot Zaalleiding 
14:15 - 15:30  Ouders/verzorgers van Amélie van Kruchten Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Floor Appeldoorn Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Juul Bremmers Zaalleiding 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Celeste Maes Zaalleiding 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Julie Maessen Zaalleiding 
17:15 - 18:45  Ouders/verzorgers van Lonne Berntsen Zaalleiding 
17:15 - 18:45  Ouders/verzorgers van Eline Bouma Zaalleiding 
18:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Kiki Büttner Zaalleiding 
18:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Janniek Ceelen Zaalleiding 
zondag 22 december 2019 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Wouter Baeten Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Joost van Essen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Cas Giebels Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Thijs Joosten Zaalleiding 
zaterdag 4 januari 2020 
08:30 - 09:30  Ouders/verzorgers van Lonneke van Gelder Zaalleiding 
08:30 - 09:30  Ouders/verzorgers van Lisa van Bommel Zaalleiding 
09:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Siene Grootenboer Zaalleiding 
09:15 - 10:15  Ouders/verzorgers van Nua van den Dungen Zaalleiding 
10:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Yanara Matheij Zaalleiding 
10:00 - 11:15  Ouders/verzorgers van Lauren Pomstra Zaalleiding 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Julie Frenken Zaalleiding 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lotte Hovestad Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jade Jansen Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Romee Liedekerken Zaalleiding 
zondag 5 januari 2020 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Noor Beek Zaalleiding 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sterre van den Berg Zaalleiding 
14:45 - 16:30  Ouders/verzorgers van Anna Hanekom Zaalleiding 
14:45 - 16:30  Ouders/verzorgers van Natalie Herklots Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Dirk Nusselder Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Kick Schoofs Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Joes Veldman Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tijn Allers Zaalleiding 
zondag 12 januari 2020 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Fiene Wijckmans Zaalleiding 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Mirte Bovens Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lieve Dijkhuis Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maud van Eeuwijk Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Jolie Hinzen Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Liv Kessels Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noa Timmermans Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Marit Buytendijk Zaalleiding 
zondag 19 januari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Fé Corstjens Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bodwien Hellemans Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Isa Mooren Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Fleur Schaefer Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Ingmar Jurgens Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Jurrit Kessels Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Matthijs Norg Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Gijs van Reenen Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Florine Adema Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Feya Cnoops Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Madelief Dronkers Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Zahra Grispen Zaalleiding 
zondag 26 januari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Noortje Claessens Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Maud Ebus Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annina van Hofwegen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sofie Hunnekens Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Lenna Fleer Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Bente Gerardts Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje de Lange Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ise Loman Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Femke Arts Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Isabelle van den Bongard Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sam Clocquet Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lee-Viënna Coenen Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Iskander Goossens Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Rik Hendrix Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Max Joosten Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Alexander Peeters Zaalleiding 
zondag 2 februari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sanne Kortekaas Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Marit Neuhof Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bente Schrijnemaekers Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Aimée Thomassen Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Max Larik Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Merijn Nusselder Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Joep Opheij Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kjell Readhead Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Zaalleiding 
14:45 - 16:45  Zaalleiding 
14:45 - 16:45  Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Zaalleiding 
zondag 9 februari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cas Bloemen Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Tijl Fabian Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Viggo van Diepen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Michiel Joosten Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Liz Aspers Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Lisa ten Berge Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Roos Brekelmans Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lizz Dennemann Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Josephine Janssen Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isa Kessels Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Nanne Loman Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Anne Leppers Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Noor Hamers Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Elleke Homburg Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pien Palmen Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Florine Adema Zaalleiding