Diensten

Diensten

zondag 26 januari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Noortje Claessens Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Maud Ebus Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Annina van Hofwegen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sofie Hunnekens Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Fiene Wijckmans Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Bente Gerardts Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje de Lange Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ise Loman Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Femke Arts Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Isabelle van den Bongard Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Sam Clocquet Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lee-Viënna Coenen Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Iskander Goossens Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Rik Hendrix Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Max Joosten Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Alexander Peeters Zaalleiding 
zondag 2 februari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sanne Kortekaas Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Marit Neuhof Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Bente Schrijnemaekers Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Aimée Thomassen Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Max Larik Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Merijn Nusselder Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Joep Opheij Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kjell Readhead Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Zaalleiding 
14:45 - 16:45  Zaalleiding 
14:45 - 16:45  Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Zaalleiding 
16:30 - 18:00  Zaalleiding 
zondag 9 februari 2020 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Cas Bloemen Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Tijl Fabian Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Viggo van Diepen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Michiel Joosten Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Liz Aspers Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Lisa ten Berge Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Roos Brekelmans Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lizz Dennemann Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Josephine Janssen Zaalleiding 
13:45 - 15:00  Ouders/verzorgers van Isa Kessels Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Nanne Loman Zaalleiding 
15:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Anne Leppers Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Noor Hamers Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Elleke Homburg Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Pien Palmen Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Florine Adema Zaalleiding 
zaterdag 15 februari 2020 
13:00 - 14:45  Ouders/verzorgers van Michiel Joosten Zaalleiding 
13:00 - 14:45  Ouders/verzorgers van Sil Kessels Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Duncan Pols Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Gijs Timmermans Zaalleiding 
15:45 - 17:15  Ouders/verzorgers van Guy Joosten Zaalleiding 
15:45 - 17:15  Ouders/verzorgers van Yorem Kessels Zaalleiding 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Tijm ten Lohuis Zaalleiding 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Tom Op het Veld Zaalleiding 
zondag 16 februari 2020 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Lana Endevoets Zaalleiding 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Liz Jacobs Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Bente Kortekaas Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lieve Schrijnemaekers Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Lola Frenken Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Julie Lap Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Inge Luijten Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sophie Opheij Zaalleiding