Diensten

Diensten

zaterdag 10 december 2022 
12:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Phileine Cijffers Zaalleiding 
12:00 - 13:15  Ouders/verzorgers van Lauren Heinemans Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Ivy Tobben Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Farah Wullems Zaalleiding 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Coco van Doesburg Zaalleiding 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Zoë Kessels Zaalleiding 
15:30 - 17:15  Ouders/verzorgers van Fiene Wijckmans Zaalleiding 
15:30 - 17:15  Ouders/verzorgers van Ilse Maessen Zaalleiding 
zondag 11 december 2022 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Bente Kortekaas Zaalleiding 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Nua van den Dungen Zaalleiding 
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Vive van Erning Zaalleiding 
09:30 - 11:15  Ouders/verzorgers van Aimée Thomassen Zaalleiding 
zondag 18 december 2022 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Floris van de Bilt Zaalleiding 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Naud Groenen Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Vince ten Berge Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Maurits Bakker Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Rafke Aben Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lana van Amerongen Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Elin Blain Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Mirthe Cox Zaalleiding 
13:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Liz Aspers Zaalleiding 
13:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Feya Cnoops Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Jip Deltrap Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Madelief Dronkers Zaalleiding 
15:45 - 18:45  Trijntje Derks Zaalleiding 
15:45 - 18:45  Trijntje Derks Zaalleiding 
zaterdag 24 december 2022 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Micky Beeren Zaalleiding 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Noa van den Beucken Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Anne Boidin Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Carice van Diepen Zaalleiding 
10:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Sophie Timmermans Zaalleiding 
10:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lotte Smits Zaalleiding 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Isa Peerboom Zaalleiding 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Bente Janissen Zaalleiding 
13:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Beau de Bock Zaalleiding 
13:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Cathelijne Cijffers Zaalleiding 
14:45 - 16:15  Ouders/verzorgers van Maud Ebus Zaalleiding 
14:45 - 16:15  Ouders/verzorgers van Jesse Gribling Zaalleiding 
zaterdag 7 januari 2023 
08:00 - 09:30  Ouders/verzorgers van Luuk Span Zaalleiding 
08:00 - 09:30  Ouders/verzorgers van Mees Timmermans Zaalleiding 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Olivia Hammond Zaalleiding 
09:15 - 10:45  Ouders/verzorgers van Lise Hendriks Zaalleiding 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Esmee Hollanders Zaalleiding 
10:30 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lieve Keser Zaalleiding 
11:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Julia Geraedts Zaalleiding 
11:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Yinthe Suylen Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fiene Wijckmans Zaalleiding 
13:00 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lois Readhead Zaalleiding 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Izzie Meijer Zaalleiding 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Lisa van Mulken Zaalleiding 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Marit Neuhof Zaalleiding 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Lieke Scheers Zaalleiding 
16:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julie Vrencken Zaalleiding 
16:45 - 18:15  Ouders/verzorgers van Charlotte Schmitz Zaalleiding 
18:00 - 19:45  Ouders/verzorgers van Ellemijn Vaessen Zaalleiding 
18:00 - 19:45  Ouders/verzorgers van Louke van de Ven Zaalleiding 
zondag 8 januari 2023 
08:00 - 09:15  Ouders/verzorgers van Sue van Erning Zaalleiding 
08:00 - 09:15  Ouders/verzorgers van Lois Florax Zaalleiding 
09:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Emme Janssen Zaalleiding 
09:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Kaumanns Zaalleiding 
10:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Yanara Matheij Zaalleiding 
10:15 - 11:45  Ouders/verzorgers van Guusje Pregled Zaalleiding 
11:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Bente Schrijnemaekers Zaalleiding 
11:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Isis Schrijnemakers Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Sebas Driessen Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Olivier Geraedts Zaalleiding 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Carl van Heel Zaalleiding 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Thijs Heemskerk Zaalleiding 
15:15 - 17:00  Ouders/verzorgers van Isabelle van den Bongard Zaalleiding 
15:15 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sam Clocquet Zaalleiding 
16:45 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lee-Viënna Coenen Zaalleiding 
16:45 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lana Endevoets Zaalleiding 
zaterdag 14 januari 2023 
12:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Janou Allers Zaalleiding 
12:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Laura Heemskerk Zaalleiding 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Carlijn Hinskens Zaalleiding 
13:30 - 15:15  Ouders/verzorgers van Miriam van Hofwegen Zaalleiding 
zondag 15 januari 2023 
08:00 - 09:30  Ouders/verzorgers van Daan Nusselder Zaalleiding 
08:00 - 09:30  Ouders/verzorgers van Lukas van der Spoel Zaalleiding 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Ruben Theunissen Zaalleiding 
09:15 - 11:00  Ouders/verzorgers van Federico Vaessen Zaalleiding 
10:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noa Lemkens Zaalleiding 
10:45 - 12:15  Ouders/verzorgers van Noa van den Pangaart Zaalleiding 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tessel Pfeiffer Zaalleiding 
12:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Elisa Prestigiacomo Zaalleiding 
13:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nick ten Berge Zaalleiding 
13:15 - 14:45  Ouders/verzorgers van Max Gündogmus Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floris Hinskens Zaalleiding 
14:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Merijn Nusselder Zaalleiding 
15:45 - 18:45  Trijntje Derks Zaalleiding 
zondag 22 januari 2023 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Janouk Geraets Zaalleiding 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Anna Hanekom Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Bodwien Hellemans Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Sara Nusselder Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Tijn Allers Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Raf Backes Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Viggo van Diepen Zaalleiding 
12:15 - 13:30  Ouders/verzorgers van Cas Giebels Zaalleiding 
13:15 - 18:00  Suzan Backes Zaalleiding 
13:15 - 18:00  Suzan Backes Zaalleiding 
zondag 29 januari 2023 
08:00 - 09:15  Ouders/verzorgers van David Leijtens Zaalleiding 
08:00 - 09:15  Ouders/verzorgers van Alejo van Oorsouw Zaalleiding 
09:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Loek Scheepers Zaalleiding 
09:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Vic Schurgers Zaalleiding 
10:15 - 12:00  Ouders/verzorgers van Magnus Jongkind Zaalleiding 
10:15 - 12:00  Ouders/verzorgers van Dirk Nusselder Zaalleiding 
11:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Mees Polman Zaalleiding 
11:45 - 13:15  Ouders/verzorgers van Bas van de Ven Zaalleiding 
zaterdag 4 februari 2023 
12:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Elise van Doremalen Zaalleiding 
12:00 - 13:45  Ouders/verzorgers van Aimée Ehlen Zaalleiding 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fiene Huijerjans Zaalleiding 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Stella Laumans Zaalleiding 
14:45 - 16:15  Ouders/verzorgers van Mirte Bovens Zaalleiding 
14:45 - 16:15  Ouders/verzorgers van Lenna Fleer Zaalleiding 
16:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Sanne Kortekaas Zaalleiding 
16:00 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lieve Schrijnemaekers Zaalleiding 
17:15 - 18:45  Ouders/verzorgers van Kjell Readhead Zaalleiding 
17:15 - 18:45  Ouders/verzorgers van Kick Schoofs Zaalleiding 
18:30 - 20:15  Ouders/verzorgers van Jelle Theunissen Zaalleiding 
18:30 - 20:15  Ouders/verzorgers van Joes Veldman Zaalleiding 
zondag 5 februari 2023 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jasmijn Poeth Zaalleiding 
13:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Willemijn Reijans Zaalleiding 
14:45 - 16:30  Ouders/verzorgers van Myla Rutten Zaalleiding 
14:45 - 16:30  Ouders/verzorgers van Pipp Schoofs Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Amélie van Kruchten Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Robin Laurense Zaalleiding 
17:30 - 19:15  Ouders/verzorgers van Anna-Roos Prinsen Zaalleiding 
17:30 - 19:15  Ouders/verzorgers van Julia Span Zaalleiding 
zondag 12 februari 2023 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Isabelle van Wissen Zaalleiding 
08:00 - 09:45  Ouders/verzorgers van Guusje Amkreutz Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Juul Bremmers Zaalleiding 
09:30 - 11:00  Ouders/verzorgers van Pien Koch Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sue Janssen Zaalleiding 
10:45 - 12:30  Ouders/verzorgers van Janna van de Velde Zaalleiding 
12:15 - 13:45  Ouders/verzorgers van Florine Adema Zaalleiding 
12:15 - 13:45  Ouders/verzorgers van Maartje Timmermans Zaalleiding