header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Heren 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Niels Silleman Email

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
28 okt 8618 Hockey Geldrop H1
45
13:00 14:45 uit route
4 nov 15055 Geel-Zwart H1
13:45 14:45 thuis Veld 1
11 nov 8648 MHC MEP H1
70
12:35 14:45 uit route
18 nov 8672 Maastrichtse Hockey Club MHC H1
13:45 14:45 thuis Veld 1
25 nov 8693 SMHC De Hopbel H1
70
12:35 14:45 uit route
10 mrt 8708 H.O.D. H1
45
uit route
17 mrt 8729 Oss H1
thuis
24 mrt 8741 Rosmalen H1
70
uit route
31 mrt 8765 HV Weert H1
thuis
7 apr 8774 V.M.H.C. Basko H1
45
uit route
14 apr 15056 Berkel Enschot H1
thuis
5 mei 8810 Hockey Geldrop H1
thuis
12 mei 15066 Geel-Zwart H1
70
uit route
19 mei 8849 MHC MEP H1
thuis
26 mei 8876 Maastrichtse Hockey Club MHC H1
40
uit route
2 jun 8888 SMHC De Hopbel H1
thuis
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot H1 6 18 6 0 0 24 7
2 Oss H1 6 16 5 1 0 20 5
3 HOD H1 6 15 5 0 1 19 9
4 Geldrop H1 6 10 3 1 2 17 15
5 Maastricht H1 6 10 3 1 2 16 15
6 Weert H1 6 10 3 1 2 14 16
7 Rosmalen H1 6 8 2 2 2 18 21
8 Basko H1 6 5 1 2 3 9 19
9 Concordia H1 6 4 1 1 4 15 18
10 Geel-Zwart H1 6 3 1 0 5 8 16
11 Hopbel H1 6 3 1 0 5 6 18
12 MEP H1 6 1 0 1 5 8 15

Matrix
  Basko H1 Weert H1 Geldrop H1 Berkel-Enschot H1 Concordia H1 HOD H1 Rosmalen H1 Geel-Zwart H1 Maastricht H1 Hopbel H1 Oss H1 MEP H1
Basko H1   2-2 3-2
Weert H1   4-3 2-1
Geldrop H1 4-2   2-0 1-3
Berkel-Enschot H1 4-0 4-0   2-1
Concordia H1 2-2   2-3 7-3
HOD H1 2-3   5-1 2-1
Rosmalen H1 4-2 2-4 5-5   1-1
Geel-Zwart H1 2-3 2-3   1-5
Maastricht H1 1-4 0-4   3-2
Hopbel H1 2-5 0-1 1-4  
Oss H1 5-0 4-0 3-1 3-3  
MEP H1 3-5 1-2 0-2  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Geldrop H1 Hopbel H1 2-0
.. Rosmalen H1 Weert H1 2-4
.. Oss H1 Basko H1 5-0
.. Concordia H1 HOD H1 2-3
.. Geel-Zwart H1 Maastricht H1 1-5
.. MEP H1 Berkel-Enschot H1 3-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. Oss H1 Concordia H1 4-0
.. Berkel-Enschot H1 Weert H1 4-0
.. Rosmalen H1 Basko H1 4-2
.. Hopbel H1 Geel-Zwart H1 0-1
.. Maastricht H1 MEP H1 3-2
.. HOD H1 Geldrop H1 2-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. MEP H1 Hopbel H1 1-2
.. Basko H1 Weert H1 2-2
.. Maastricht H1 Berkel-Enschot H1 1-4
.. Concordia H1 Rosmalen H1 7-3
.. Geldrop H1 Oss H1 1-3
.. Geel-Zwart H1 HOD H1 2-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Berkel-Enschot H1 Basko H1 4-0
.. Oss H1 Geel-Zwart H1 3-1
.. Weert H1 Concordia H1 4-3
.. Rosmalen H1 Geldrop H1 5-5
.. HOD H1 MEP H1 2-1
.. Hopbel H1 Maastricht H1 1-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Geldrop H1 Weert H1 4-2
.. MEP H1 Oss H1 0-2
.. Maastricht H1 HOD H1 0-4
.. Geel-Zwart H1 Rosmalen H1 2-3
.. Hopbel H1 Berkel-Enschot H1 2-5
.. Concordia H1 Basko H1 2-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Berkel-Enschot H1 Concordia H1 2-1
.. HOD H1 Hopbel H1 5-1
.. Rosmalen H1 MEP H1 1-1
.. Basko H1 Geldrop H1 3-2
.. Weert H1 Geel-Zwart H1 2-1
.. Oss H1 Maastricht H1 3-3

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
  Geel-Zwart H1 Basko H1 14:45 
  Geldrop H1 Concordia H1 14:45 
  HOD H1 Berkel-Enschot H1 14:45 
  Hopbel H1 Oss H1 14:45 
  MEP H1 Weert H1 14:45 
  Maastricht H1 Rosmalen H1 14:45 
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
  Basko H1 MEP H1 14:45 
  Berkel-Enschot H1 Geldrop H1 14:45 
  Concordia H1 Geel-Zwart H1 14:45 
  Oss H1 HOD H1 14:45 
  Rosmalen H1 Hopbel H1 14:45 
  Weert H1 Maastricht H1 14:45 
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
  Geel-Zwart H1 Geldrop H1 14:45 
  HOD H1 Rosmalen H1 14:45 
  Hopbel H1 Weert H1 14:45 
  MEP H1 Concordia H1 14:45 
  Maastricht H1 Basko H1 14:45 
  Oss H1 Berkel-Enschot H1 14:45 
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
  Basko H1 Hopbel H1 14:45 
  Concordia H1 Maastricht H1 14:45 
  Geel-Zwart H1 Berkel-Enschot H1 14:45 
  Geldrop H1 MEP H1 14:45 
  Rosmalen H1 Oss H1 14:45 
  Weert H1 HOD H1 14:45 
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
  Berkel-Enschot H1 Rosmalen H1 14:45 
  HOD H1 Basko H1  
  Hopbel H1 Concordia H1 14:45 
  MEP H1 Geel-Zwart H1 14:45 
  Maastricht H1 Geldrop H1 14:45 
  Oss H1 Weert H1 14:45 
ZONDAG 10 MAART 2019
  Basko H1 Oss H1  
  Berkel-Enschot H1 MEP H1  
  HOD H1 Concordia H1  
  Hopbel H1 Geldrop H1  
  Maastricht H1 Geel-Zwart H1  
  Weert H1 Rosmalen H1  
ZONDAG 17 MAART 2019
  Basko H1 Rosmalen H1  
  Concordia H1 Oss H1  
  Geel-Zwart H1 Hopbel H1  
  Geldrop H1 HOD H1  
  MEP H1 Maastricht H1  
  Weert H1 Berkel-Enschot H1  
ZONDAG 24 MAART 2019
  Berkel-Enschot H1 Maastricht H1  
  HOD H1 Geel-Zwart H1  
  Hopbel H1 MEP H1  
  Oss H1 Geldrop H1  
  Rosmalen H1 Concordia H1  
  Weert H1 Basko H1  
ZONDAG 31 MAART 2019
  Basko H1 Berkel-Enschot H1  
  Concordia H1 Weert H1  
  Geel-Zwart H1 Oss H1  
  Geldrop H1 Rosmalen H1  
  MEP H1 HOD H1  
  Maastricht H1 Hopbel H1  
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Basko H1 Concordia H1  
  Berkel-Enschot H1 Hopbel H1  
  HOD H1 Maastricht H1  
  Oss H1 MEP H1  
  Rosmalen H1 Geel-Zwart H1  
  Weert H1 Geldrop H1  
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Concordia H1 Berkel-Enschot H1  
  Geel-Zwart H1 Weert H1  
  Geldrop H1 Basko H1  
  Hopbel H1 HOD H1  
  MEP H1 Rosmalen H1  
  Maastricht H1 Oss H1  
ZONDAG 5 MEI 2019
  Basko H1 Geel-Zwart H1  
  Berkel-Enschot H1 HOD H1  
  Concordia H1 Geldrop H1  
  Oss H1 Hopbel H1  
  Rosmalen H1 Maastricht H1  
  Weert H1 MEP H1  
ZONDAG 12 MEI 2019
  Geel-Zwart H1 Concordia H1  
  Geldrop H1 Berkel-Enschot H1  
  HOD H1 Oss H1  
  Hopbel H1 Rosmalen H1  
  MEP H1 Basko H1  
  Maastricht H1 Weert H1  
ZONDAG 19 MEI 2019
  Basko H1 Maastricht H1  
  Berkel-Enschot H1 Oss H1  
  Concordia H1 MEP H1  
  Geldrop H1 Geel-Zwart H1  
  Rosmalen H1 HOD H1  
  Weert H1 Hopbel H1  
ZONDAG 26 MEI 2019
  Berkel-Enschot H1 Geel-Zwart H1  
  HOD H1 Weert H1  
  Hopbel H1 Basko H1  
  MEP H1 Geldrop H1  
  Maastricht H1 Concordia H1  
  Oss H1 Rosmalen H1  
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Basko H1 HOD H1  
  Concordia H1 Hopbel H1  
  Geel-Zwart H1 MEP H1  
  Geldrop H1 Maastricht H1  
  Rosmalen H1 Berkel-Enschot H1  
  Weert H1 Oss H1