header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Wim Vaessen Email

Nog 22 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 sep 234 HC Oirschot D1
12:45 thuis Veld 1
16 sep 468 HTCSON Hockey D1
60
uit route
23 sep 954 HOCO D1
thuis
30 sep 1128 Berkel Enschot D1
70
10:35 12:45 uit route
7 okt 1674 HOCKEY HEEZE D1
thuis
14 okt 2146 Hockeyclub Blerick D1
25
uit route
28 okt 2332 Hockey Geldrop D1
45
uit route
4 nov 2574 MHCD D1
thuis
11 nov 2938 Nuenen D1
60
uit route
18 nov 3414 Maastrichtse Hockey Club MHC D1
thuis
25 nov 3825 HC Nova D1
35
uit route
10 mrt 4131 HC Oirschot D1
50
uit route
17 mrt 4554 HTCSON Hockey D1
thuis
24 mrt 4790 HOCO D1
60
uit route
31 mrt 5274 Berkel Enschot D1
thuis
7 apr 5458 HOCKEY HEEZE D1
40
uit route
14 apr 5994 Hockeyclub Blerick D1
thuis
5 mei 6174 Hockey Geldrop D1
thuis
12 mei 6592 MHCD D1
80
uit route
19 mei 6954 Nuenen D1
thuis
26 mei 7494 Maastrichtse Hockey Club MHC D1
40
uit route
2 jun 7734 HC Nova D1
thuis
11 thuiswedstrijden en 11 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Enschot D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Blerick D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Concordia D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Drunen D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Geldrop D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Heeze D1 0 0 0 0 0 0 0
7 HOCO D1 0 0 0 0 0 0 0
8 Maastricht D1 0 0 0 0 0 0 0
9 Nova D1 0 0 0 0 0 0 0
10 Nuenen D1 0 0 0 0 0 0 0
11 Oirschot D1 0 0 0 0 0 0 0
12 Son D1 0 0 0 0 0 0 0

Matrix
  Heeze D1 Nuenen D1 Concordia D1 Geldrop D1 Maastricht D1 Drunen D1 HOCO D1 Oirschot D1 Son D1 Blerick D1 Berkel-Enschot D1 Nova D1
Heeze D1  
Nuenen D1  
Concordia D1  
Geldrop D1  
Maastricht D1  
Drunen D1  
HOCO D1  
Oirschot D1  
Son D1  
Blerick D1  
Berkel-Enschot D1  
Nova D1  

Uitslagen

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
  Berkel-Enschot D1 HOCO D1 12:45 
  Concordia D1 Oirschot D1  
  Drunen D1 Maastricht D1  
  Geldrop D1 Nova D1  
  Heeze D1 Son D1  
  Nuenen D1 Blerick D1  
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
  Blerick D1 Berkel-Enschot D1  
  HOCO D1 Heeze D1 12:45 
  Maastricht D1 Nuenen D1 12:45 
  Nova D1 Drunen D1  
  Oirschot D1 Geldrop D1  
  Son D1 Concordia D1  
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
  Concordia D1 HOCO D1  
  Drunen D1 Oirschot D1  
  Geldrop D1 Son D1  
  Heeze D1 Berkel-Enschot D1  
  Maastricht D1 Blerick D1 12:45 
  Nuenen D1 Nova D1  
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
  Berkel-Enschot D1 Concordia D1 12:45 
  Blerick D1 Heeze D1  
  HOCO D1 Geldrop D1 12:45 
  Nova D1 Maastricht D1  
  Oirschot D1 Nuenen D1  
  Son D1 Drunen D1  
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
  Concordia D1 Heeze D1  
  Drunen D1 HOCO D1  
  Geldrop D1 Berkel-Enschot D1  
  Maastricht D1 Oirschot D1 12:45 
  Nova D1 Blerick D1  
  Nuenen D1 Son D1  
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
  Berkel-Enschot D1 Drunen D1  
  Blerick D1 Concordia D1  
  HOCO D1 Nuenen D1 12:45 
  Heeze D1 Geldrop D1  
  Oirschot D1 Nova D1  
  Son D1 Maastricht D1  
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
  Drunen D1 Heeze D1  
  Geldrop D1 Concordia D1  
  Maastricht D1 HOCO D1 12:45 
  Nova D1 Son D1  
  Nuenen D1 Berkel-Enschot D1  
  Oirschot D1 Blerick D1  
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
  Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 12:45 
  Blerick D1 Geldrop D1  
  Concordia D1 Drunen D1  
  HOCO D1 Nova D1  
  Heeze D1 Nuenen D1  
  Son D1 Oirschot D1  
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
  Drunen D1 Geldrop D1  
  Maastricht D1 Heeze D1 12:45 
  Nova D1 Berkel-Enschot D1  
  Nuenen D1 Concordia D1  
  Oirschot D1 HOCO D1  
  Son D1 Blerick D1  
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
  Berkel-Enschot D1 Oirschot D1 12:45 
  Concordia D1 Maastricht D1  
  Drunen D1 Blerick D1  
  Geldrop D1 Nuenen D1  
  HOCO D1 Son D1  
  Heeze D1 Nova D1  
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
  Blerick D1 HOCO D1  
  Maastricht D1 Geldrop D1 12:45 
  Nova D1 Concordia D1  
  Nuenen D1 Drunen D1  
  Oirschot D1 Heeze D1  
  Son D1 Berkel-Enschot D1  
ZONDAG 10 MAART 2019
  Blerick D1 Nuenen D1  
  HOCO D1 Berkel-Enschot D1  
  Maastricht D1 Drunen D1  
  Nova D1 Geldrop D1  
  Oirschot D1 Concordia D1  
  Son D1 Heeze D1  
ZONDAG 17 MAART 2019
  Berkel-Enschot D1 Blerick D1 12:45 
  Concordia D1 Son D1  
  Drunen D1 Nova D1  
  Geldrop D1 Oirschot D1  
  Heeze D1 HOCO D1  
  Nuenen D1 Maastricht D1  
ZONDAG 24 MAART 2019
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 12:45 
  Blerick D1 Maastricht D1  
  HOCO D1 Concordia D1  
  Nova D1 Nuenen D1  
  Oirschot D1 Drunen D1  
  Son D1 Geldrop D1  
ZONDAG 31 MAART 2019
  Concordia D1 Berkel-Enschot D1  
  Drunen D1 Son D1  
  Geldrop D1 HOCO D1  
  Heeze D1 Blerick D1  
  Maastricht D1 Nova D1  
  Nuenen D1 Oirschot D1  
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 12:45 
  Blerick D1 Nova D1  
  HOCO D1 Drunen D1  
  Heeze D1 Concordia D1  
  Oirschot D1 Maastricht D1  
  Son D1 Nuenen D1  
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Concordia D1 Blerick D1  
  Drunen D1 Berkel-Enschot D1  
  Geldrop D1 Heeze D1  
  Maastricht D1 Son D1  
  Nova D1 Oirschot D1  
  Nuenen D1 HOCO D1  
ZONDAG 5 MEI 2019
  Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 12:45 
  Blerick D1 Oirschot D1  
  Concordia D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Maastricht D1  
  Heeze D1 Drunen D1  
  Son D1 Nova D1  
ZONDAG 12 MEI 2019
  Drunen D1 Concordia D1  
  Geldrop D1 Blerick D1  
  Maastricht D1 Berkel-Enschot D1  
  Nova D1 HOCO D1  
  Nuenen D1 Heeze D1  
  Oirschot D1 Son D1  
ZONDAG 19 MEI 2019
  Berkel-Enschot D1 Nova D1 12:45 
  Blerick D1 Son D1  
  Concordia D1 Nuenen D1  
  Geldrop D1 Drunen D1  
  HOCO D1 Oirschot D1  
  Heeze D1 Maastricht D1  
ZONDAG 26 MEI 2019
  Blerick D1 Drunen D1  
  Maastricht D1 Concordia D1  
  Nova D1 Heeze D1  
  Nuenen D1 Geldrop D1  
  Oirschot D1 Berkel-Enschot D1  
  Son D1 HOCO D1  
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Berkel-Enschot D1 Son D1 12:45 
  Concordia D1 Nova D1  
  Drunen D1 Nuenen D1  
  Geldrop D1 Maastricht D1  
  HOCO D1 Blerick D1  
  Heeze D1 Oirschot D1