header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Wim Vaessen Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt 4131 HC Oirschot D1
50
uit route
17 mrt 4554 HTCSON Hockey D1
12:45 thuis Veld 1
24 mrt 4790 HOCO D1
60
uit route
31 mrt 5274 Berkel Enschot D1
12:45 thuis Veld 1
7 apr 5458 HOCKEY HEEZE D1
40
11:05 12:45 uit route
14 apr 5994 Hockeyclub Blerick D1
12:45 thuis Veld 1
5 mei 6174 Hockey Geldrop D1
12:45 thuis Veld 1
12 mei 6592 MHCD D1
80
10:25 12:45 uit route
19 mei 6954 Nuenen D1
12:45 thuis Veld 1
26 mei 7494 Maastrichtse Hockey Club MHC D1
40
11:05 12:45 uit route
2 jun 7734 HC Nova D1
12:45 thuis Veld 1
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nova D1 11 24 7 3 1 27 19
2 Berkel-Enschot D1 11 21 6 3 2 34 13
3 Son D1 11 20 6 2 3 30 18
4 Drunen D1 11 20 6 2 3 29 25
5 HOCO D1 11 20 6 2 3 23 22
6 Geldrop D1 11 19 5 4 2 32 17
7 Maastricht D1 11 19 5 4 2 28 17
8 Nuenen D1 11 18 5 3 3 29 23
9 Oirschot D1 11 12 3 3 5 18 25
10 Blerick D1 11 7 2 1 8 18 36
11 Heeze D1 11 3 1 0 10 14 37
12 Concordia D1 11 1 0 1 10 8 38

Matrix
  Heeze D1 Son D1 Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 Nuenen D1 Nova D1 Blerick D1 Concordia D1 Drunen D1 Oirschot D1 HOCO D1 Maastricht D1
Heeze D1   0-2 0-4 1-7 3-4 2-3
Son D1   3-3 4-0 5-0 2-4 4-1 2-1
Berkel-Enschot D1   2-0 4-0 9-1 2-0 3-3
Geldrop D1 3-3 1-0   6-2 1-1 6-1
Nuenen D1 2-1 2-2   3-3 3-2 5-0 4-0
Nova D1 2-1 2-0   1-1 3-1 3-2 5-4
Blerick D1 3-1 1-5 2-4   4-0 3-4
Concordia D1 1-3   2-3 1-1 2-3 0-3
Drunen D1 3-2 3-1 5-0   3-3 4-2 2-2
Oirschot D1 4-1 1-1 1-0 1-2 4-1   1-2
HOCO D1 2-1 2-3 2-1 2-2 3-2  
Maastricht D1 4-0 1-1 3-2 5-1 1-0 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
.. Concordia D1 Oirschot D1 1-1
.. Berkel-Enschot D1 HOCO D1 2-0
.. Heeze D1 Son D1 0-2
.. Drunen D1 Maastricht D1 2-2
.. Geldrop D1 Nova D1 1-1
.. Nuenen D1 Blerick D1 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
.. HOCO D1 Heeze D1 2-1
.. Blerick D1 Berkel-Enschot D1 1-5
.. Nova D1 Drunen D1 3-2
.. Oirschot D1 Geldrop D1 1-1
.. Maastricht D1 Nuenen D1 3-2
.. Son D1 Concordia D1 5-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
.. Nuenen D1 Nova D1 3-3
.. Drunen D1 Oirschot D1 3-3
.. Geldrop D1 Son D1 3-3
.. Concordia D1 HOCO D1 2-3
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 0-4
.. Maastricht D1 Blerick D1 5-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
.. Nova D1 Maastricht D1 5-4
.. Son D1 Drunen D1 2-4
.. HOCO D1 Geldrop D1 2-1
.. Blerick D1 Heeze D1 3-1
.. Berkel-Enschot D1 Concordia D1 2-0
.. Oirschot D1 Nuenen D1 1-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
.. Maastricht D1 Oirschot D1 1-0
.. Concordia D1 Heeze D1 1-3
.. Drunen D1 HOCO D1 4-2
.. Nova D1 Blerick D1 1-1
.. Nuenen D1 Son D1 2-1
.. Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 1-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
.. Blerick D1 Concordia D1 4-0
.. Oirschot D1 Nova D1 1-2
.. Son D1 Maastricht D1 2-1
.. HOCO D1 Nuenen D1 2-2
.. Berkel-Enschot D1 Drunen D1 4-0
.. Heeze D1 Geldrop D1 1-7
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
.. Nuenen D1 Berkel-Enschot D1 2-2
.. Maastricht D1 HOCO D1 1-1
.. Oirschot D1 Blerick D1 4-1
.. Drunen D1 Heeze D1 3-2
.. Geldrop D1 Concordia D1 6-1
.. Nova D1 Son D1 2-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
.. Son D1 Oirschot D1 4-1
.. Concordia D1 Drunen D1 2-3
.. Heeze D1 Nuenen D1 3-4
.. HOCO D1 Nova D1 3-2
.. Blerick D1 Geldrop D1 2-4
.. Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 3-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
.. Son D1 Blerick D1 4-0
.. Drunen D1 Geldrop D1 3-1
.. Oirschot D1 HOCO D1 1-2
.. Nova D1 Berkel-Enschot D1 2-0
.. Maastricht D1 Heeze D1 4-0
.. Nuenen D1 Concordia D1 5-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
.. Berkel-Enschot D1 Oirschot D1 9-1
.. HOCO D1 Son D1 2-3
.. Concordia D1 Maastricht D1 0-3
.. Geldrop D1 Nuenen D1 6-2
.. Drunen D1 Blerick D1 5-0
.. Heeze D1 Nova D1 2-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
.. Blerick D1 HOCO D1 3-4
.. Oirschot D1 Heeze D1 4-1
.. Son D1 Berkel-Enschot D1 3-3
.. Maastricht D1 Geldrop D1 1-1
.. Nuenen D1 Drunen D1 4-0
.. Nova D1 Concordia D1 3-1

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 10 MAART 2019
  Blerick D1 Nuenen D1 12:45 
  HOCO D1 Berkel-Enschot D1  
  Maastricht D1 Drunen D1 12:45 
  Nova D1 Geldrop D1 12:45 
  Oirschot D1 Concordia D1  
WOENSDAG 13 MAART 2019
  Son D1 Heeze D1 20:00 
ZONDAG 17 MAART 2019
  Berkel-Enschot D1 Blerick D1 12:45 
  Concordia D1 Son D1  
  Drunen D1 Nova D1 12:45 
  Geldrop D1 Oirschot D1 12:45 
  Heeze D1 HOCO D1 12:45 
  Nuenen D1 Maastricht D1 12:45 
ZONDAG 24 MAART 2019
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 12:45 
  Blerick D1 Maastricht D1 12:45 
  HOCO D1 Concordia D1  
  Nova D1 Nuenen D1 12:45 
  Oirschot D1 Drunen D1  
  Son D1 Geldrop D1 12:45 
VRIJDAG 29 MAART 2019
  Heeze D1 Blerick D1 20:30 
ZONDAG 31 MAART 2019
  Concordia D1 Berkel-Enschot D1  
  Drunen D1 Son D1 12:45 
  Geldrop D1 HOCO D1 12:45 
  Maastricht D1 Nova D1 12:45 
  Nuenen D1 Oirschot D1  
ZONDAG 7 APRIL 2019
  Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 12:45 
  Blerick D1 Nova D1 12:45 
  HOCO D1 Drunen D1  
  Heeze D1 Concordia D1 12:45 
  Oirschot D1 Maastricht D1  
  Son D1 Nuenen D1 12:45 
ZONDAG 14 APRIL 2019
  Concordia D1 Blerick D1  
  Drunen D1 Berkel-Enschot D1 12:45 
  Geldrop D1 Heeze D1 12:45 
  Maastricht D1 Son D1 12:45 
  Nova D1 Oirschot D1 12:45 
  Nuenen D1 HOCO D1  
ZONDAG 5 MEI 2019
  Berkel-Enschot D1 Nuenen D1 12:45 
  Blerick D1 Oirschot D1 12:45 
  Concordia D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Maastricht D1  
  Heeze D1 Drunen D1 12:45 
  Son D1 Nova D1  
ZONDAG 12 MEI 2019
  Drunen D1 Concordia D1 12:45 
  Geldrop D1 Blerick D1 12:45 
  Maastricht D1 Berkel-Enschot D1 12:45 
  Nova D1 HOCO D1 12:45 
  Nuenen D1 Heeze D1  
  Oirschot D1 Son D1  
ZONDAG 19 MEI 2019
  Berkel-Enschot D1 Nova D1 12:45 
  Blerick D1 Son D1 12:45 
  Concordia D1 Nuenen D1  
  Geldrop D1 Drunen D1 12:45 
  HOCO D1 Oirschot D1  
  Heeze D1 Maastricht D1 12:45 
ZONDAG 26 MEI 2019
  Blerick D1 Drunen D1 12:45 
  Maastricht D1 Concordia D1 12:45 
  Nova D1 Heeze D1 12:45 
  Nuenen D1 Geldrop D1  
  Oirschot D1 Berkel-Enschot D1  
  Son D1 HOCO D1  
ZONDAG 2 JUNI 2019
  Berkel-Enschot D1 Son D1 12:45 
  Concordia D1 Nova D1  
  Drunen D1 Nuenen D1 12:45 
  Geldrop D1 Maastricht D1 12:45 
  HOCO D1 Blerick D1  
  Heeze D1 Oirschot D1 12:45