header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Wim Vaessen Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt 15297 Rosmalen D1
12:45 thuis Veld 1
18 mrt 15703 MHCD D1
80
uit route
25 mrt 16179 Berkel Enschot D1
12:45 thuis Veld 1
8 apr 16404 HOCKEY HEEZE D1
40
11:05 12:45 uit route
15 apr 17060 HOCO D1
12:45 thuis Veld 1
22 apr 17467 MHC Best D1
55
uit route
13 mei 17932 HC Nova D1
35
11:10 12:45 uit route
27 mei 18213 Geel-Zwart D1
12:45 thuis Veld 1
3 jun 18694 Hockey Geldrop D1
45
11:00 12:45 uit route
10 jun 18960 HTCSON Hockey D1
12:45 thuis Veld 1
17 jun 19458 Hockey Club Uden D1
70
10:35 12:45 uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D1 11 25 8 1 2 31 13
2 Best D1 11 24 8 0 3 27 18
3 Geel-Zwart D1 11 22 7 1 3 30 16
4 Berkel-Enschot D1 11 19 6 1 4 20 18
5 HOCO D1 11 18 6 0 5 23 18
6 Uden D1 11 17 5 2 4 26 24
7 Heeze D1 11 16 5 1 5 19 23
8 Nova D1 11 15 4 3 4 16 18
9 Geldrop D1 11 13 4 1 6 20 22
10 Drunen D1 11 10 3 1 7 13 28
11 Son D1 11 7 2 1 8 17 22
12 Concordia D1 11 5 1 2 8 18 40

Matrix
  Heeze D1 Nova D1 Best D1 Geel-Zwart D1 Son D1 Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 Uden D1 Drunen D1 Concordia D1 Geldrop D1 HOCO D1
Heeze D1   1-0 2-5 2-1 1-1 1-3 3-4
Nova D1   1-0 2-2 1-0 5-1 2-1
Best D1 2-1   2-1 3-2 2-3 4-1 3-1
Geel-Zwart D1 5-0   2-0 2-1 2-1 6-3 3-2
Son D1   0-3 1-2 6-1 2-3 3-1
Rosmalen D1   2-0 3-1 7-2 4-0 0-2
Berkel-Enschot D1 1-1   1-4 3-1 4-0 1-0 2-0
Uden D1 4-1 2-1 2-2 3-1   2-2
Drunen D1 2-1 1-2 0-5 2-1 1-3  
Concordia D1 1-2 2-2 4-1 2-5 0-1   3-3
Geldrop D1 1-2 0-2 3-1 5-2 3-1  
HOCO D1 1-3 3-1 5-1 3-1 3-0 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
.. Rosmalen D1 Concordia D1 7-2
.. Heeze D1 Nova D1 1-0
.. Son D1 Geldrop D1 2-3
.. Drunen D1 Best D1 1-2
.. Uden D1 Geel-Zwart D1 2-2
.. Berkel-Enschot D1 HOCO D1 2-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
.. Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 2-1
.. Best D1 Berkel-Enschot D1 4-1
.. Geldrop D1 Uden D1 5-2
.. Nova D1 Son D1 1-0
.. HOCO D1 Heeze D1 1-3
.. Concordia D1 Drunen D1 0-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
.. Heeze D1 Best D1 2-5
.. Berkel-Enschot D1 Concordia D1 4-0
.. Drunen D1 Geel-Zwart D1 0-5
.. Rosmalen D1 Geldrop D1 4-0
.. Uden D1 Son D1 3-1
.. HOCO D1 Nova D1 3-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
.. Geldrop D1 Drunen D1 3-1
.. Nova D1 Uden D1 1-0
.. Concordia D1 Heeze D1 1-2
.. Best D1 HOCO D1 3-1
.. Son D1 Rosmalen D1 0-3
.. Geel-Zwart D1 Berkel-Enschot D1 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
.. Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 1-0
.. Heeze D1 Geel-Zwart D1 2-1
.. Best D1 Nova D1 2-1
.. HOCO D1 Concordia D1 3-0
.. Rosmalen D1 Uden D1 3-1
.. Drunen D1 Son D1 2-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
.. Uden D1 Drunen D1 2-2
.. Concordia D1 Best D1 4-1
.. Son D1 Berkel-Enschot D1 1-2
.. Nova D1 Rosmalen D1 2-2
.. Geel-Zwart D1 HOCO D1 3-2
.. Geldrop D1 Heeze D1 1-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
.. Concordia D1 Nova D1 2-2
.. Drunen D1 Rosmalen D1 1-3
.. Berkel-Enschot D1 Uden D1 1-4
.. Heeze D1 Son D1 1-1
.. HOCO D1 Geldrop D1 2-1
.. Best D1 Geel-Zwart D1 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
.. Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 2-0
.. Uden D1 Heeze D1 4-1
.. Son D1 HOCO D1 3-1
.. Geldrop D1 Best D1 0-2
.. Geel-Zwart D1 Concordia D1 6-3
.. Nova D1 Drunen D1 5-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
.. Heeze D1 Rosmalen D1 1-3
.. Berkel-Enschot D1 Drunen D1 3-1
.. Geel-Zwart D1 Nova D1 5-0
.. Concordia D1 Geldrop D1 3-3
.. Best D1 Son D1 3-2
.. HOCO D1 Uden D1 5-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
.. Geldrop D1 Geel-Zwart D1 3-1
.. Berkel-Enschot D1 Nova D1 1-1
.. Drunen D1 Heeze D1 2-1
.. Rosmalen D1 HOCO D1 0-2
.. Uden D1 Best D1 2-1
.. Son D1 Concordia D1 6-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
.. Nova D1 Geldrop D1 2-1
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 3-4
.. Geel-Zwart D1 Son D1 2-0
.. Concordia D1 Uden D1 2-5
.. HOCO D1 Drunen D1 3-1
.. Best D1 Rosmalen D1 2-3

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 11 MAART 2018
  Best D1 Drunen D1  
  Concordia D1 Rosmalen D1  
  Geel-Zwart D1 Uden D1 12:45 
  Geldrop D1 Son D1 12:45 
  HOCO D1 Berkel-Enschot D1  
  Nova D1 Heeze D1 12:45 
ZONDAG 18 MAART 2018
  Berkel-Enschot D1 Best D1 12:45 
  Drunen D1 Concordia D1  
  Heeze D1 HOCO D1 12:45 
  Rosmalen D1 Geel-Zwart D1  
  Son D1 Nova D1 12:45 
  Uden D1 Geldrop D1 12:45 
ZONDAG 25 MAART 2018
  Best D1 Heeze D1  
  Concordia D1 Berkel-Enschot D1  
  Geel-Zwart D1 Drunen D1  
  Geldrop D1 Rosmalen D1 12:45 
  Nova D1 HOCO D1 12:45 
  Son D1 Uden D1 12:45 
ZONDAG 8 APRIL 2018
  Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1 12:45 
  Drunen D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Best D1  
  Heeze D1 Concordia D1 12:45 
  Rosmalen D1 Son D1  
  Uden D1 Nova D1 12:45 
ZONDAG 15 APRIL 2018
  Concordia D1 HOCO D1  
  Geel-Zwart D1 Heeze D1  
  Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 12:45 
  Nova D1 Best D1 12:45 
  Son D1 Drunen D1  
  Uden D1 Rosmalen D1 12:45 
ZONDAG 22 APRIL 2018
  Berkel-Enschot D1 Son D1 12:45 
  Best D1 Concordia D1  
  Drunen D1 Uden D1  
  HOCO D1 Geel-Zwart D1  
  Heeze D1 Geldrop D1 12:45 
  Rosmalen D1 Nova D1  
ZONDAG 13 MEI 2018
  Geel-Zwart D1 Best D1  
  Geldrop D1 HOCO D1 12:45 
  Nova D1 Concordia D1 12:45 
  Rosmalen D1 Drunen D1  
  Son D1 Heeze D1  
  Uden D1 Berkel-Enschot D1 12:45 
ZONDAG 27 MEI 2018
  Berkel-Enschot D1 Rosmalen D1 12:45 
  Best D1 Geldrop D1  
  Concordia D1 Geel-Zwart D1  
  Drunen D1 Nova D1  
  HOCO D1 Son D1  
  Heeze D1 Uden D1 12:45 
ZONDAG 3 JUNI 2018
  Drunen D1 Berkel-Enschot D1  
  Geldrop D1 Concordia D1 12:45 
  Nova D1 Geel-Zwart D1 12:45 
  Rosmalen D1 Heeze D1  
  Son D1 Best D1  
  Uden D1 HOCO D1 12:45 
ZONDAG 10 JUNI 2018
  Best D1 Uden D1  
  Concordia D1 Son D1  
  Geel-Zwart D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Rosmalen D1  
  Heeze D1 Drunen D1 12:45 
  Nova D1 Berkel-Enschot D1 12:45 
ZONDAG 17 JUNI 2018
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1 12:45 
  Drunen D1 HOCO D1  
  Geldrop D1 Nova D1 12:45 
  Rosmalen D1 Best D1  
  Son D1 Geel-Zwart D1  
  Uden D1 Concordia D1 12:45