header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Kies een ander team :
Dames 1

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Wim Vaessen Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
11 mrt 15297 Rosmalen D1
thuis
18 mrt 15703 MHCD D1
80
uit route
25 mrt 16179 Berkel Enschot D1
thuis
8 apr 16404 HOCKEY HEEZE D1
40
uit route
15 apr 17060 HOCO D1
thuis
22 apr 17467 MHC Best D1
55
uit route
13 mei 17932 HC Nova D1
35
uit route
27 mei 18213 Geel-Zwart D1
thuis
3 jun 18694 Hockey Geldrop D1
45
uit route
10 jun 18960 HTCSON Hockey D1
thuis
17 jun 19458 Hockey Club Uden D1
70
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rosmalen D1 11 25 8 1 2 31 13
2 Best D1 11 24 8 0 3 27 18
3 Geel-Zwart D1 11 22 7 1 3 30 16
4 Berkel-Enschot D1 11 19 6 1 4 20 18
5 HOCO D1 11 18 6 0 5 23 18
6 Uden D1 11 17 5 2 4 26 24
7 Heeze D1 11 16 5 1 5 19 23
8 Nova D1 11 15 4 3 4 16 18
9 Geldrop D1 11 13 4 1 6 20 22
10 Drunen D1 11 10 3 1 7 13 28
11 Son D1 11 7 2 1 8 17 22
12 Concordia D1 11 5 1 2 8 18 40

Matrix
  Heeze D1 Nova D1 Best D1 Geel-Zwart D1 Son D1 Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 Uden D1 Drunen D1 Concordia D1 Geldrop D1 HOCO D1
Heeze D1   1-0 2-5 2-1 1-1 1-3 3-4
Nova D1   1-0 2-2 1-0 5-1 2-1
Best D1 2-1   2-1 3-2 2-3 4-1 3-1
Geel-Zwart D1 5-0   2-0 2-1 2-1 6-3 3-2
Son D1   0-3 1-2 6-1 2-3 3-1
Rosmalen D1   2-0 3-1 7-2 4-0 0-2
Berkel-Enschot D1 1-1   1-4 3-1 4-0 1-0 2-0
Uden D1 4-1 2-1 2-2 3-1   2-2
Drunen D1 2-1 1-2 0-5 2-1 1-3  
Concordia D1 1-2 2-2 4-1 2-5 0-1   3-3
Geldrop D1 1-2 0-2 3-1 5-2 3-1  
HOCO D1 1-3 3-1 5-1 3-1 3-0 2-1  

Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
.. Rosmalen D1 Concordia D1 7-2
.. Heeze D1 Nova D1 1-0
.. Son D1 Geldrop D1 2-3
.. Drunen D1 Best D1 1-2
.. Uden D1 Geel-Zwart D1 2-2
.. Berkel-Enschot D1 HOCO D1 2-0
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
.. Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 2-1
.. Best D1 Berkel-Enschot D1 4-1
.. Geldrop D1 Uden D1 5-2
.. Nova D1 Son D1 1-0
.. HOCO D1 Heeze D1 1-3
.. Concordia D1 Drunen D1 0-1
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
.. Heeze D1 Best D1 2-5
.. Berkel-Enschot D1 Concordia D1 4-0
.. Drunen D1 Geel-Zwart D1 0-5
.. Rosmalen D1 Geldrop D1 4-0
.. Uden D1 Son D1 3-1
.. HOCO D1 Nova D1 3-1
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
.. Geldrop D1 Drunen D1 3-1
.. Nova D1 Uden D1 1-0
.. Concordia D1 Heeze D1 1-2
.. Best D1 HOCO D1 3-1
.. Son D1 Rosmalen D1 0-3
.. Geel-Zwart D1 Berkel-Enschot D1 2-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
.. Berkel-Enschot D1 Geldrop D1 1-0
.. Heeze D1 Geel-Zwart D1 2-1
.. Best D1 Nova D1 2-1
.. HOCO D1 Concordia D1 3-0
.. Rosmalen D1 Uden D1 3-1
.. Drunen D1 Son D1 2-1
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
.. Uden D1 Drunen D1 2-2
.. Concordia D1 Best D1 4-1
.. Son D1 Berkel-Enschot D1 1-2
.. Nova D1 Rosmalen D1 2-2
.. Geel-Zwart D1 HOCO D1 3-2
.. Geldrop D1 Heeze D1 1-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
.. Concordia D1 Nova D1 2-2
.. Drunen D1 Rosmalen D1 1-3
.. Berkel-Enschot D1 Uden D1 1-4
.. Heeze D1 Son D1 1-1
.. HOCO D1 Geldrop D1 2-1
.. Best D1 Geel-Zwart D1 2-1
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
.. Rosmalen D1 Berkel-Enschot D1 2-0
.. Uden D1 Heeze D1 4-1
.. Son D1 HOCO D1 3-1
.. Geldrop D1 Best D1 0-2
.. Geel-Zwart D1 Concordia D1 6-3
.. Nova D1 Drunen D1 5-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
.. Heeze D1 Rosmalen D1 1-3
.. Berkel-Enschot D1 Drunen D1 3-1
.. Geel-Zwart D1 Nova D1 5-0
.. Concordia D1 Geldrop D1 3-3
.. Best D1 Son D1 3-2
.. HOCO D1 Uden D1 5-1
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
.. Geldrop D1 Geel-Zwart D1 3-1
.. Berkel-Enschot D1 Nova D1 1-1
.. Drunen D1 Heeze D1 2-1
.. Rosmalen D1 HOCO D1 0-2
.. Uden D1 Best D1 2-1
.. Son D1 Concordia D1 6-1
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
.. Nova D1 Geldrop D1 2-1
.. Heeze D1 Berkel-Enschot D1 3-4
.. Geel-Zwart D1 Son D1 2-0
.. Concordia D1 Uden D1 2-5
.. HOCO D1 Drunen D1 3-1
.. Best D1 Rosmalen D1 2-3

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 11 MAART 2018
  Best D1 Drunen D1  
  Concordia D1 Rosmalen D1  
  Geel-Zwart D1 Uden D1  
  Geldrop D1 Son D1  
  HOCO D1 Berkel-Enschot D1  
  Nova D1 Heeze D1  
ZONDAG 18 MAART 2018
  Berkel-Enschot D1 Best D1  
  Drunen D1 Concordia D1  
  Heeze D1 HOCO D1  
  Rosmalen D1 Geel-Zwart D1  
  Son D1 Nova D1  
  Uden D1 Geldrop D1  
ZONDAG 25 MAART 2018
  Best D1 Heeze D1  
  Concordia D1 Berkel-Enschot D1  
  Geel-Zwart D1 Drunen D1  
  Geldrop D1 Rosmalen D1  
  Nova D1 HOCO D1  
  Son D1 Uden D1  
ZONDAG 8 APRIL 2018
  Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1  
  Drunen D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Best D1  
  Heeze D1 Concordia D1  
  Rosmalen D1 Son D1  
  Uden D1 Nova D1  
ZONDAG 15 APRIL 2018
  Concordia D1 HOCO D1  
  Geel-Zwart D1 Heeze D1  
  Geldrop D1 Berkel-Enschot D1  
  Nova D1 Best D1  
  Son D1 Drunen D1  
  Uden D1 Rosmalen D1  
ZONDAG 22 APRIL 2018
  Berkel-Enschot D1 Son D1  
  Best D1 Concordia D1  
  Drunen D1 Uden D1  
  HOCO D1 Geel-Zwart D1  
  Heeze D1 Geldrop D1  
  Rosmalen D1 Nova D1  
ZONDAG 13 MEI 2018
  Geel-Zwart D1 Best D1  
  Geldrop D1 HOCO D1  
  Nova D1 Concordia D1  
  Rosmalen D1 Drunen D1  
  Son D1 Heeze D1  
  Uden D1 Berkel-Enschot D1  
ZONDAG 27 MEI 2018
  Berkel-Enschot D1 Rosmalen D1  
  Best D1 Geldrop D1  
  Concordia D1 Geel-Zwart D1  
  Drunen D1 Nova D1  
  HOCO D1 Son D1  
  Heeze D1 Uden D1  
ZONDAG 3 JUNI 2018
  Drunen D1 Berkel-Enschot D1  
  Geldrop D1 Concordia D1  
  Nova D1 Geel-Zwart D1  
  Rosmalen D1 Heeze D1  
  Son D1 Best D1  
  Uden D1 HOCO D1  
ZONDAG 10 JUNI 2018
  Best D1 Uden D1  
  Concordia D1 Son D1  
  Geel-Zwart D1 Geldrop D1  
  HOCO D1 Rosmalen D1  
  Heeze D1 Drunen D1  
  Nova D1 Berkel-Enschot D1  
ZONDAG 17 JUNI 2018
  Berkel-Enschot D1 Heeze D1  
  Drunen D1 HOCO D1  
  Geldrop D1 Nova D1  
  Rosmalen D1 Best D1  
  Son D1 Geel-Zwart D1  
  Uden D1 Concordia D1