Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Wim Vaessen Voorzitter Algemene zaken RHC Concordia
Chantal Caspanni Vice-Voorzitter, Activiteiten, PR & Communicatie
Mikel van Lith Penningmeester
Petra Gubbels-Willems Secretaris
Eric van Dijk Accommodatie
Marjo Brummans Barcommissaris
Suzan Backes Technische Zaken & Jeugdcoördinatie Jeugdcoördinatie & hockeytechnische zaken clubbreed.
Accommodatiecommissie
Eric van Dijk Voorzitter
Jan v.d. Brand Onderhoud en Reparatie
Guido Cillekens Onderhoud en Reparatie
Mark Kemmeren Commissielid
Leon Corstjens Commissielid
Barcommissie
Marjo Brummans Coordinatie en Barschema
Ellen Schoenmakers Commissielid
Nicole Heijnen Inkoop
Chris Pregled Commissielid
Sjourd Ament Commissielid
Kascontrolecommissie
Dimfy Lambriex Commissielid
Ledenadministatie
Hetty Horbach Ledenadministratie
Materialencommissie
Louis Schoofs Contactpersoon
Astrid Bogman Contactpersoon
Scheidsrechterscommissie
Marc Wolfs Voorzitter
Miranda Vaessen-Kessels scheidsrechtersindeling zaal
Rob Olsthoorn Opleiding clubscheidsrechter
Geerten van Riet Opleiding clubscheidsrechter
Hans Splinters Commissielid
Marc Wolfs Opleiding D/C jeugd en Coaches
Sandra Wagemans Begeleidingspool Scheidsrechters
Joost van Beek scheidsrechtersindeling veld
Lieveke Duijvestijn scheidsrechtersindeling veld Jongste JeugdScheidrechtersindeling Jongste Jeugd
Sponsorcommissie
Rene Bovens Commissielid
Job van Lier Commissielid
Bernard Nusselder Commissielid
Marc Wijckmans Commissielid
Technische Zaken & Jeugdcoördinatie
Suzan Backes Voorzitter Coördinatie Jeugd en Technische zaken
Jeroen Uittenbogaart Coördinator senioren Heren
Mechteld van de Laar Keeperscoördinator Begeleiding van de keeperstrainers, organisatie van de keeperstrainingen.
Jeugdcoördinatie
Renee Tobben-willems Coördinatie Jongste Jeugd alg.
Lindy Cichon Coördinatie Jongste Jeugd alg.
Erica Dohmen Coördinatie Jongste Jeugd alg. Coördinatie teams jongste jeugd: Begeleiden teams, coaches en managers
Lijncoördinatie meisjes
Pascale Sips-Achterhof Coördinatie meisjes B-Jeugd Aanspreekpunt trainers, coaches en ouders B-lijn
Claudia Nelissen Coördinatie meisjes C-jeugd Aanspreekpunt trainers, coaches en ouders C-lijn
Sonja de Lange Coördinator meisjes D jeugd Aanspreekpunt trainers, coaches en ouders D-jeugd
Website en EMMA
Marlieke van Rens Webmaster
Wedstrijdsecretariaat
Irene van Veen Wedstrijdsecretaris veld jeugd/senioren/veteranen
Lieveke Duijvestijn Wedstrijdsecretaris veld jongste jeugd
Irene van Veen Wedstrijdsecretaris zaal
Irene van Veen Coördinatie & planning oefenwedstrijden
Zaalcommissie
Solange Wijckmans-Hardy Commissielid
Miranda Vaessen-Kessels Scheidsrechtercommissaris zaal
Inez Kurvers Commissielid