Veteranen H45-1

Veteranen H45-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Guido Peters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond H45-3 Boxmeer H45-1 10:00
Deurne H45-1 Delta Venlo H45-2 10:45
Den Bosch H45-1 Oranje-Rood H45-3 12:15
Oranje-Rood H45-2 Helmond H45-2 12:45
Nuenen H45-2 Concordia H45-1 13:00
Union H45-1 Were Di H45-2 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo H45-2 7 18 6 0 1
2 Union H45-1 7 18 6 0 1
3 Boxmeer H45-1 7 16 5 1 1
4 Nuenen H45-2 7 12 4 0 3
5 Den Bosch H45-1 7 12 4 0 3
6 Helmond H45-2 7 12 3 3 1
7 Helmond H45-3 7 10 3 1 3
8 Were Di H45-2 7 9 3 0 4
9 Oranje-Rood H45-3 7 7 2 1 4
10 Oranje-Rood H45-2 7 4 1 1 5
11 Concordia H45-1 7 2 0 2 5
12 Deurne H45-1 7 1 0 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei Nuenen H45-2 13:00 uit
26 mei MHC Boxmeer H45-1 12:45 uit
2 jun Were Di Tilburg H45-2 10:00 thuis - Hammerveld Veld 1 ROERMOND
9 jun HC Oranje Rood H45-3 15:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 MAART 2024
Concordia H45-1 Delta Venlo H45-2 (1-6)final
Helmond H45-3 Helmond H45-2 (2-2)final
Union H45-1 Oranje-Rood H45-2 (2-1)final
Boxmeer H45-1 Oranje-Rood H45-3 (4-2)final
Were Di H45-2 Nuenen H45-2 (1-4)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Delta Venlo H45-2 Boxmeer H45-1 (0-4)final
Oranje-Rood H45-3 Were Di H45-2 (0-1)final
Nuenen H45-2 Den Bosch H45-1 (2-5)final
Deurne H45-1 Union H45-1 (0-3)final
Oranje-Rood H45-2 Helmond H45-3 (0-8)final
Helmond H45-2 Concordia H45-1 (2-0)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Boxmeer H45-1 Helmond H45-2 (1-1)final
Union H45-1 Den Bosch H45-1 (7-1)final
Concordia H45-1 Oranje-Rood H45-2 (0-0)scheduled
Helmond H45-3 Deurne H45-1 (7-0)final
Were Di H45-2 Delta Venlo H45-2 (2-8)final
Oranje-Rood H45-3 Nuenen H45-2 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Helmond H45-2 Were Di H45-2 (1-0)final
Deurne H45-1 Concordia H45-1 (0-0)final
Nuenen H45-2 Union H45-1 (3-0)final
Den Bosch H45-1 Helmond H45-3 (4-3)scheduled
Oranje-Rood H45-2 Boxmeer H45-1 (0-1)scheduled
ZATERDAG 30 MAART 2024
Delta Venlo H45-2 Oranje-Rood H45-3 (6-1)final
Den Bosch H45-1 Deurne H45-1 (4-2)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Were Di H45-2 Oranje-Rood H45-2 (2-3)final
Oranje-Rood H45-3 Helmond H45-2 (3-3)scheduled
Boxmeer H45-1 Deurne H45-1 (11-0)final
Concordia H45-1 Den Bosch H45-1 (0-1)final
Delta Venlo H45-2 Nuenen H45-2 (3-1)final
Helmond H45-3 Union H45-1 (0-2)scheduled
ZONDAG 14 APRIL 2024
Deurne H45-1 Were Di H45-2 (1-2)final
Nuenen H45-2 Helmond H45-3 (5-1)final
Den Bosch H45-1 Boxmeer H45-1 (3-7)final
Union H45-1 Concordia H45-1 (3-0)final
Helmond H45-2 Delta Venlo H45-2 (1-3)final
Oranje-Rood H45-2 Oranje-Rood H45-3 (1-2)final
DONDERDAG 18 APRIL 2024
Helmond H45-2 Nuenen H45-2 (2-0)final
ZONDAG 21 APRIL 2024
Oranje-Rood H45-3 Deurne H45-1 (8-1)final
Boxmeer H45-1 Union H45-1 (2-6)final
Concordia H45-1 Helmond H45-3 (0-3)final
Were Di H45-2 Den Bosch H45-1 (3-1)final
Delta Venlo H45-2 Oranje-Rood H45-2 (3-1)final