header_concordia.png
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 26 november 2017
Tijd T/U Team Tegen team
13:30 Uit Dames veteranen zondag B.H.V. Push DD
Barrooster
zaterdag 25 november 2017 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Lizzy Huntjens Bardienst 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Julie Wassen Bardienst 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Evy Wilbers Bardienst 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Flore Smulders Bardienst 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sofie Hoofwijk Bardienst 
12:15 - 15:00  Ouders/verzorgers van Lara van Campenhout Bardienst 
15:00 - 18:45  Ouders/verzorgers van Linn Simons Bardienst 
15:00 - 18:45  Ouders/verzorgers van Chrissie Frenken Bardienst 
zondag 3 december 2017 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Jente Reijners Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Lotte Nijsen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Emma Joosten Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Romee Liedekerken Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Eva Streppel Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Aafke van der Steen Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Sophie Smits Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jolie Oostvogel Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Lena de Kok Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Sarah Kuijpers Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Yun Lucassen Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Luna Lambriex Zaalleiding 
zaterdag 9 december 2017 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje de Lange Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ise Loman Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Janna van de Velde Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Evi Scheers Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Isabel Wolfs Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lisa Stevens Zaalleiding 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Quincy Pasaribu Zaalleiding 
16:15 - 17:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Hovestad Zaalleiding 
17:15 - 19:00  Ouders/verzorgers van Bryan Zegers Zaalleiding 
17:15 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mees Pesch Zaalleiding 
18:45 - 20:15  Ouders/verzorgers van Philip Nijskens Zaalleiding 
18:45 - 20:15  Ouders/verzorgers van Bram Lemmen Zaalleiding 
zondag 10 december 2017 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Lieve Wijckmans Zaalleiding 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Feline Verheesen Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noa Timmermans Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julie Lap Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Sila Yarimbay Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Louke van de Ven Zaalleiding 
15:00 - 16:45  Ouders/verzorgers van Lotte Valkenburg Zaalleiding 
15:00 - 16:45  Ouders/verzorgers van Flore Smulders Zaalleiding 
zaterdag 23 december 2017 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Ece Yarimbay Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Amber Thewessen Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Linn Simons Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Sam Nijssen Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Olivier Zwijnenberg Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van mees Veldman Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Ceryl Valkenburg Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Victor Vaessen Zaalleiding 
17:15 - 18:45  Ouders/verzorgers van Fleur Leppers Zaalleiding 
18:30 - 20:00  Ouders/verzorgers van Chrissie Frenken Zaalleiding 
zondag 24 december 2017 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mia Lamers Zaalleiding 
08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Sara Cox Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Marit Buytendijk Zaalleiding 
09:45 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lisa ten Berge Zaalleiding 
11:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Camiel Smeets Zaalleiding 
11:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Arthur Roth Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Gijs van Reenen Zaalleiding 
12:45 - 14:15  Ouders/verzorgers van Daniel de Neef Zaalleiding 
zaterdag 6 januari 2018 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Bjork Smeets Zaalleiding 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Suus Maessen Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Inge Luijten Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Lune Van der Loo Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Floor Spoel Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Floortje Splinters Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Eline Sebregts Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fleur Schaefer Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Shawnee Watson Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Kiki Smeets Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Charlotte Smeets Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Meike Roumen Zaalleiding 
16:15 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lotte Hovestad Zaalleiding 
16:15 - 18:00  Ouders/verzorgers van Vicky Cox Zaalleiding 
17:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Joy Broman Zaalleiding 
17:45 - 19:15  Ouders/verzorgers van Babet Baetsen Zaalleiding 
zondag 7 januari 2018 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Joes Veldman Zaalleiding 
14:15 - 15:45  Ouders/verzorgers van Duco van der Velden Zaalleiding 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Joep Steinen Zaalleiding 
15:30 - 17:00  Ouders/verzorgers van Kick Schoofs Zaalleiding 
zondag 14 januari 2018 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Milla de Leeuw Zaalleiding 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Zahra Grispen Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Lola Frenken Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Mimi Van Doesburg Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Kes Veldman Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Melle Stultiens Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Dirk Smid Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Tom Op het Veld Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Tim Middel Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Jamie Lutjens Zaalleiding 
17:30 - 19:15  Ouders/verzorgers van Ezra van Kessel Zaalleiding 
17:30 - 19:15  Ouders/verzorgers van Julian Hendriks Zaalleiding 
zaterdag 20 januari 2018 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van An-Mei Lucassen Zaalleiding 
12:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noor Jehae Zaalleiding 
13:45 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sophie Even Zaalleiding 
13:45 - 15:30  Ouders/verzorgers van Joëlle Cox Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Quirine Zwijnenberg Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Nele Kersten Zaalleiding 
16:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Inke Vergoossen Zaalleiding 
16:30 - 18:15  Ouders/verzorgers van Julia Timmermans Zaalleiding 
17:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Simone Noten Zaalleiding 
18:15 - 20:00  Lieve Janssen Zaalleiding 
zondag 21 januari 2018 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van Sara Nusselder Zaalleiding 
08:30 - 10:15  Ouders/verzorgers van isa mooren Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Maxime Molin Zaalleiding 
10:00 - 11:30  Ouders/verzorgers van Renske Hutjens Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Pien Verhoeven Zaalleiding 
11:15 - 12:45  Ouders/verzorgers van Pien Palmen Zaalleiding 
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Josephine Janssen Zaalleiding 
12:30 - 14:15  Ouders/verzorgers van Elleke Homburg Zaalleiding 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Carmen Mersel Zaalleiding 
14:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Caitlin Mcmillan Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Luisa Holthuizen Zaalleiding 
15:15 - 16:45  Ouders/verzorgers van Bodwien Hellemans Zaalleiding 
zondag 28 januari 2018 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Ellemijn Hellemans Zaalleiding 
11:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Eunice Hamers Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Fé Corstjens Zaalleiding 
12:15 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noortje Cornelissen Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Karlijn Vaessen Zaalleiding 
13:45 - 15:15  Ouders/verzorgers van Nanne Loman Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Anne Leppers Zaalleiding 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Tamar Kessels Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Luisa Snijders Zaalleiding 
16:15 - 17:45  Ouders/verzorgers van Maartje Rovers Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sofia de Jong Zaalleiding 
17:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Kira Ibrahimovic Zaalleiding