Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Geert Tummers Voorzitter
Wim Vaessen Vice-Voorzitter, Activiteiten, PR & Communicatie
Petra Gubbels-Willems Secretaris
Eric van Dijk Accommodatie
Lauri Rijnders Technische Zaken Voorzitter technische commissie, verantwoordelijk voor hockeytechnische zaken clubbreed.
Marc Vaessen Penningmeester
Accommodatiecommissie
Eric van Dijk Voorzitter
Jan v.d. Brand Onderhoud en Reparatie
Guido Cillekens Onderhoud en Reparatie
Mark Kemmeren Commissielid
Leon Corstjens Commissielid
Barcommissie
Wim Vaessen Coordinatie en Barschema
Wim Vaessen Sleuteladres
Ellen Schoenmakers Commissielid
Nicole Heijnen Inkoop
Marjo Brummans Commissielid
Chris Pregled Commissielid
Sjourd Ament Commissielid
Kascontrolecommissie
Dimfy Lambriex Commissielid
Mikel van Lith Commissielid
Ledenadministatie
Hetty Horbach Ledenadministratie
Materialencommissie
Michelle Silleman-Nijsten Beheer materialen
Scheidsrechterscommissie
Marc Wolfs Voorzitter
Miranda Vaessen-Kessels scheidsrechtersindeling zaal
Rob Olsthoorn Opleiding clubscheidsrechter
Geerten van Riet Opleiding clubscheidsrechter
Hans Splinters Commissielid
Marc Wolfs Opleiding D/C jeugd en Coaches
Sandra Wagemans Begeleidingspool Scheidsrechters
Joost van Beek scheidsrechtersindeling veld
Sponsorcommissie
Rene Bovens Commissielid
Job van Lier Commissielid
Bernard Nusselder Commissielid
Marc Wijckmans Commissielid
Technische commissie
Lauri Rijnders Voorzitter
Suzan Backes Secretaris
Marlene Homburg Trainingscoördinator jongste jeugd
Jeroen Uittenbogaart Coördinator senioren Heren
Mechteld van de Laar Keeperscoördinator Begeleiding van de keeperstrainers, organisatie van de keeperstrainingen.
Lauri Rijnders Coördinator senioren Dames
Jeugdcoördinatie
Chantal Caspanni Coördinatie Jongste Jeugd alg.
Erica Dohmen Coördinatie Jongste Jeugd alg. Coördinatie teams jongste jeugd: Begeleiden teams, coaches en managers
Lijncoördinatie jongens
Dai Heinen Coördinator jongens algemeen
Lijncoördinatie meisjes
Pascale Sips-Achterhof Coördinatie meisjes B-Jeugd Aanspreekpunt trainers, coaches en ouders B-lijn
Sonja de Lange Coördinator meisjes D jeugd Aanspreekpunt trainers, coaches en ouders D-jeugd
Website en EMMA
Marlieke van Rens Webmaster
Wedstrijdsecretariaat
Irene van Veen Wedstrijdsecretaris veld jeugd/senioren/veteranen
Lieveke Duijvestijn Wedstrijdsecretaris veld jongste jeugd
Irene van Veen Wedstrijdsecretaris zaal
Irene van Veen Coördinatie & planning oefenwedstrijden
Zaalcommissie
Miranda Vaessen-Kessels Scheidsrechtercommissaris zaal
Inez Kurvers Commissielid